CISOWIANKA PERLAGE – POLSKA EKSKLUZYWNA WODA MINERALNA

Kategoria: 

Cisowianka początkowo była znana jedynie na Lubelszczyźnie (od 1979 roku), natomiast z czasem zdobyła uznanie w całej Polsce i jest z nami aż do dzisiaj, co jest zasługą wyjątkowego, orzeźwiającego smaku oraz walorów zdrowotnych jakie za sobą niesie.

Wodę wydobywa się ze źródła Cisowianka, które znajduje się ponad 100 metrów pod ziemią. Powtarzając za lekarzami, nadmiar sodu w diecie może przyczynić się do podniesienia ciśnienia krwi oraz zatrzymywania wody w organizmie. Dlatego właśnie Cisowianka, która jednocześnie jest bogata w ważne dla organizmu minerały, ale za to niskosodowa, stanowi idealne uzupełnienie dla diety każdego człowieka. Odpowiednio wyważona zawartość wapnia oraz magnezu również nie powinna uciec uwadze nikogo, kto chce się zdrowo odżywiać.

Zachwalana przez samego Roberta Makłowicza Cisowianka Perlage to jedyna w swoim rodzaju woda musująca, która nie wypełnia żołądka i nie uderza w nos. Swoją formą przypomina dobrego musującego szampana, dzięki czemu idealnie komponuje się z każdym daniem i nadaje się do podawania na wszelkiego rodzaju przyjęciach. Cisowianka Classique to natomiast zwykła woda mineralna, jednak pozbawiona bąbelków. Jest idealna na każdą okazję.

Post new comment

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Both <img> and <iframe> elements are lazy-loaded.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Back to Top