WODA SAN PELLEGRINO PROSTO Z WŁOSKICH ALP

Kategoria: 

San Pellegrino jest królową pośród wód mineralnych, która od 1899 roku cieszy się nieprzerwanie międzynarodowym uznaniem za sprawą orzeźwiającego smaku, właściwości prozdrowotnych oraz eleganckiej oprawy.

Woda w szklanych butelkach pomaga leczyć mikrouszkodzenia organizmu, które są skutkiem prowadzenia aktywnego i stresującego trybu życia. Naturalnie zawarte w napoju bąbelki mają pozytywny wpływ na procesy metaboliczne, które zachodzą w organizmie. Ponadto pijąc dużo wody, szybciej oczyszczamy się z toksyn ze względu na jej właściwości moczopędne.

San Pellegrino

Specjalny smak wody i jej skład mineralny są ściśle związane z miejscem wydobycia oraz wynikają z charakteru warstwy wodonośnej. W tym przypadku mamy do czynienia ze źródłem znajdującym się w Val Brembana w dzielnicy San Pellegrino Terme, u podnóża Alp włoskich w pobliżu Bergamo (Lombardia).

Ten włoski produkt wyróżnia się bardzo wysoką jakością. Woda San Pellegrino, przygotowywana przez ludzi z wiedzą i pasją, opuszcza fabrykę w zgrabnej, szklanej butelce. Rodzaj surowca (w tym przypadku neutralne szkło) wpływa na smak napoju, a mianowicie pozwala zachować oryginalny, orzeźwiający smak wody w niezmienionej formie dopóki nie trafi na nasz stół.

Post new comment

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Both <img> and <iframe> elements are lazy-loaded.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Back to Top