Ostatnie komentarze

 • Odpowiedz: Konto bankowe dla firmy   1 rok 11 miesięcy temu
  tak

  Sa dwie kwestie do rozpatrzenia .. pierwsza z nich to jakiej wielkosci bedzie to biznes .. druga funkcjonalnosc. Przy wiekszej liczbie przelewow oraz obrocie to moze warto rozejrzec sie za jakas jakas oferta premium .. chociaz na poczatku jestem przekonany, ze wystarczy konto darmowe . Tutaj tez bardziej chodzi o kwestie zarzadzania tym wszystkim wiec dobrze zaprojektowany serwis online bedzie podstawa przy wyborze. Na stronach wiekszych bankow mozna sobie skorzystac z konta testowego i przekonac sie czy bedzie nam interfejs odpowiadal. Jesli chodzi o rachunek bankowy dla firmy to ciekawym rozwiazaniem moze byc oferta Nest Bank. Wszystko jest doslownie za 0 zł bez zadnych ukrytych kruczkow .. jak to czesto ma miejsce w przypadku jakichs mniej (badz tez czasami bardziej) znanych bankow. Zreszta wina tez lezy troche po stronie konsumenta poniewaz kto tak naprawde czyta od deski do deski umowy .. ja przynajmniej nikogo takiego nie znam :)

 • Odpowiedz: Tychy- czy warto się przeprowadzić?   5 lat 5 miesięcy temu

  Tychy to ogólnie dobre miejsce do życia, zwłaszcza jak się ma dzieci. Jeśli przeprowadzasz się z większego miasta i nie mówię tu o Katowicach ale np Kraków czy Warszawa to poczujesz pewną wygodę ale też szybko zauważysz że to jednak prowincja :)

 • Odpowiedz: Gdzie mogłabym zorganizować urodziny dla dziecka?   5 lat 7 miesięcy temu

  organizowałam komunię w tym hotelu, jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

 • Odpowiedz: Kwiaciarnia Internetowa   5 lat 7 miesięcy temu

  Ja polecam kwiaciarnię w Real, albo internetową kwiaciarnię kwiatowaprzesylka.pl/poczta/45-tychy

 • Odpowiedz: Gdzie mogłabym zorganizować urodziny dla dziecka?   5 lat 7 miesięcy temu

  A pytałaś w hotelu Piramida? Mają bardzo dobre jedzenie, świeże, ładnie podane. Obsługa też jest na poziomie, miła. A ceny nie są takie straszne :)

Back to Top