ZAPROSZENIE: Piwna złota jesień w Tyskich Browarach Książęcych

Kiedy?: 
czwartek, 2 Listopad, 2017 - 10:00

Tyskie Browary Książęce zapraszają w dniach od 2 do 30 listopada na piwną złota jesień. Na gości zwiedzających tę tyską perłę architektury Śląska i jednocześnie nowoczesny browar czeka wycieczka po piwnym świecie, zakończona degustacją sezonowego piwa Książęce Pierwsze Zbiory, z porcją świeżo zebranego chmielu.

Każdy kto odwiedzi Tyskie Browary Książęce będzie mógł wejść do wspaniałego świata piwnych historii piwa Tyskiego a także zobaczyć na własne oczy jak dziś warzy się je od warzelni aż po końcowy rozlew. Zwiedzanie Browaru zakończy się z kuflem pysznego piwa Tyskie Gronie 14-dniowe w ręce – piwa świeżo uwarzonego w Tyskich Browarach Książęcych.

Co więcej w listopadzie na gości czeka też niespodzianka w postaci degustacji sezonowego piwa Książęce Pierwsze Zbiory z porcją świeżego chmielu z ostatnich wrześniowych zbiorów. Każdy uczestnik wycieczki otrzyma również pamiątkowy breloczek od marki Tyskie.

Tyskie Browary Książęce to miejsce niezwykłe. Ulubione piwa Polaków warzymy tu nieprzerwanie do czterech wieków, to tu narodziła się także ikona polskiego lagera – piwo Tyskie. Podczas wycieczki po Browarze, zabieramy gości po świecie piwnych historii, rytuałów i kultury. To także doskonała okazja do podpatrzenia na żywo całego procesu warzenia piwa. Zapraszamy! – mówi Marta Andreasik, odpowiedzialna za centrum wycieczkowe w Browarze.

Tyskie Browary Książęce dostępne są dla zwiedzających od poniedziałku do soboty, w godzinach od 10.00 do 20.00. Wizyta rozpoczyna się w Muzeum, a następnie goście zwiedzają działający browar – od warzelni aż po rozlew. Więcej informacji i rezerwacje można dokonywać na stronie: zwiedzbrowar.pl.

Uwaga : Zwiedzanie dostępne tylko dla osób pełnoletnich.

Dodaj nowy komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Back to Top