WODA SAN PELLEGRINO PROSTO Z WŁOSKICH ALP

Kategoria: 

San Pellegrino jest królową pośród wód mineralnych, która od 1899 roku cieszy się nieprzerwanie międzynarodowym uznaniem za sprawą orzeźwiającego smaku, właściwości prozdrowotnych oraz eleganckiej oprawy.

Woda pomaga leczyć mikrouszkodzenia organizmu, które są skutkiem prowadzenia aktywnego i stresującego trybu życia. Naturalnie zawarte w napoju bąbelki mają pozytywny wpływ na procesy metaboliczne, które zachodzą w organizmie. Ponadto pijąc dużo wody, szybciej oczyszczamy się z toksyn ze względu na jej właściwości moczopędne.

San Pellegrino

Specjalny smak wody i jej skład mineralny są ściśle związane z miejscem wydobycia oraz wynikają z charakteru warstwy wodonośnej. W tym przypadku mamy do czynienia ze źródłem znajdującym się w Val Brembana w dzielnicy San Pellegrino Terme, u podnóża Alp włoskich w pobliżu Bergamo (Lombardia).

Ten włoski produkt wyróżnia się bardzo wysoką jakością. Woda San Pellegrino, przygotowywana przez ludzi z wiedzą i pasją, opuszcza fabrykę w zgrabnej, szklanej butelce. Rodzaj surowca (w tym przypadku neutralne szkło) wpływa na smak napoju, a mianowicie pozwala zachować oryginalny, orzeźwiający smak wody w niezmienionej formie dopóki nie trafi na nasz stół.

Post new comment

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Both <img> and <iframe> elements are lazy-loaded.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Back to Top