Ostatnie komentarze

 • Odpowiedz: Prezent na urodziny   10 miesięcy 6 dni temu

  Zobacz może tutaj coś dla niej znajdziesz https://chemia-forma.pl/

 • Odpowiedz: Prezent na urodziny   1 rok 1 miesiąc temu

  Ja na urodziny polecam coś na zdrowie, myślę, że to miły gest jak się kogoś tyle nie widziało :) myślę, że fajnie się spisze olej z wiesiołka, ja akurat kupowałem tutaj https://drmax.pl/olej-z-wiesiolka-dr-max-suplement-diety-60-kapsulek-100... bo dobra jakość produktu

 • Odpowiedz: Konto bankowe dla firmy   3 lata 5 miesięcy temu
  tak

  Sa dwie kwestie do rozpatrzenia .. pierwsza z nich to jakiej wielkosci bedzie to biznes .. druga funkcjonalnosc. Przy wiekszej liczbie przelewow oraz obrocie to moze warto rozejrzec sie za jakas jakas oferta premium .. chociaz na poczatku jestem przekonany, ze wystarczy konto darmowe . Tutaj tez bardziej chodzi o kwestie zarzadzania tym wszystkim wiec dobrze zaprojektowany serwis online bedzie podstawa przy wyborze. Na stronach wiekszych bankow mozna sobie skorzystac z konta testowego i przekonac sie czy bedzie nam interfejs odpowiadal. Jesli chodzi o rachunek bankowy dla firmy to ciekawym rozwiazaniem moze byc oferta Nest Bank. Wszystko jest doslownie za 0 zł bez zadnych ukrytych kruczkow .. jak to czesto ma miejsce w przypadku jakichs mniej (badz tez czasami bardziej) znanych bankow. Zreszta wina tez lezy troche po stronie konsumenta poniewaz kto tak naprawde czyta od deski do deski umowy .. ja przynajmniej nikogo takiego nie znam :)

 • Odpowiedz: Tychy- czy warto się przeprowadzić?   7 lat 6 dni temu

  Tychy to ogólnie dobre miejsce do życia, zwłaszcza jak się ma dzieci. Jeśli przeprowadzasz się z większego miasta i nie mówię tu o Katowicach ale np Kraków czy Warszawa to poczujesz pewną wygodę ale też szybko zauważysz że to jednak prowincja :)

 • Odpowiedz: Gdzie mogłabym zorganizować urodziny dla dziecka?   7 lat 1 miesiąc temu

  organizowałam komunię w tym hotelu, jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

Back to Top