Maxi Zoo zawitało do Tychów

W Gemini Park Tychy przy ul. Towarowej 2c powstanie pierwszy w nszym mieście sklep zoologiczny sieci Maxi Zoo. Co ważne, na zakupy będzie można przyjść wraz z pupilem. W pierwszych dniach otwarcia na klientów czeka wiele atrakcji i rabat -20% na cały asortyment – aż 6 000 produktów w atrakcyjnych cenach.

Bary dla psów i czworonożni przyjaciele przechadzający się między sklepowymi półkami – to dotychczas niespotykany widok w centrach handlowych w Tychach. Zmieni się to wraz z otwarciem Gemini Park przy ul. Towarowej 2c w Tychach.

Balonowe zoo dla dzieci, bary z przekąskami dla psów, słodka niespodzianka dla pierwszych klientów oraz inne atrakcje czekają tego dnia na klientów Maxi Zoo. Wszyscy chętni będą mogli skorzystać także
z bezpłatnych konsultacji z behawiorystą i weterynarzem.

Do 25 marca czeka na wszystkich klientów wyjątkowa oferta na start: -20% na wszystko oraz specjalne atrakcje przygotowane z okazji otwarcia.

Maxi Zoo jest nie tylko siecią specjalistycznych sklepów z artykułami dla zwierząt, ale również rodzajem łącznika między ludźmi i zwierzętami. Robimy wszystko, by każdy z naszych sklepów był dla właścicieli zwierząt miejscem, w którym zawsze uzyskają specjalistyczną poradę na tematy dotyczące doboru diety, dbania o zdrowie i odpowiedniej pielęgnacji pupila bez względu na jego gatunek” – Bartłomiej Łętocha, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Maxi Zoo Polska.

Od samego początku działalności polskie sklepy Maxi Zoo starają się również nawiązywać współpracę
z lokalnymi schroniskami i fundacjami.

Otwarcie nowego sklepu Maxi Zoo jest dla nas ważnym wydarzeniem. W każdym mieście staramy
się tworzyć społeczności miłośników zwierząt, dzięki którym już od dwóch lat z powodzeniem realizujemy akcję charytatywną Podaj Łapę i wiele innych lokalnych przedsięwzięć.
Jesteśmy z klientami w stałym kontakcie poprzez newsletter, naszą stronę www i kanały na social mediach. Co miesiąc publikujemy tam ciekawe artykuły dotyczące zwierząt, wiele porad i informacje
o bieżących promocjach”
dodaje Bartłomiej Łętocha.

Co ważne, Maxi Zoo w swoich sklepach nie sprzedaje zwierząt. Jedną z głównych wartości sieci jest ochrona
i troska o wszystkie zwierzęta. Maxi Zoo wychodzi z założenia, że w zgodzie z tym powinny one mieć zapewnioną odpowiednią ilość przestrzeni, dostosowaną do wymagań gatunkowych. Mimo że powierzchnia sklepów to około 450-500m2 (więcej niż liczą inne sieci sklepów zoologicznych), to i tak niewystarczająco, by zapewnić zwierzętom komfortowe warunki przebywania.

Dodaj nowy komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Back to Top