Na Górnym Śląsku kupują bez wychodzenia z domu

Sieć Tesco poszerza zasięg swojego sklepu internetowego Ezakupy o ponad 800 tysięcy klientów z naszego regionu. Bowiem już od dziś zakupy z dostawą do domu zrobią także m.in. mieszkańcy Tychów, Bytomia, Mysłowic, Siemianowic, Jaworzna, Oświęcimia, Piekar oraz kilku innych mniejszych miast. W zasięgu usługi Tesco Ezakupy od tej pory jest już ponad 2 miliony mieszkańców Aglomeracji Górnośląskiej.

Zakupy w e-sklepie Tesco, ale z dostawą do domu, zadebiutowały w naszym regionie jesienią 2012 roku. Do tej pory dostawy realizowane były ze sklepów zlokalizowanych w Gliwicach i Rudzie Śląskiej - co ma dwie podstawowe zalety: klienci mają  szeroki wybór, rzędu kilkunastu tysięcy produktów oraz niskie, hipermarketowe ceny. Już od 20 października do internetowego imperium Tesco dołączył sklep w Tychach. 

Możliwość zrobienia zakupów spożywczych bez wychodzenia z domu szybko zdobyły uznanie klientów z naszego regionu. Już dziś, jak wynika z danych Tesco, średnio co cztery minuty kolejny mieszkaniec Górnego Śląska odbiera zamówione produkty. Wraz z internetowym debiutem hipermarketu w Tychach i zwiększeniem floty samochodów dostawczych, które realizować będą zamówiania do 19 samochodów, częstotliwość dostaw mocno wzrośnie. Jak informuje sieć, nowy sklep to także nowe miejsca pracy – Tesco Ezakupy w regionie to dziś już 150 pracowników, którzy dbają o realizację zamówień w sklepach oraz dostawy produktów do domów klientów.

Górny Śląsk jest na mapie Ezakupów wyjątkowy także z innych względów. To właśnie na Śląsku w kwietniu tego roku Tesco dostarczyło swoje milionowe zamówienie – dla mieszkańca Rudy Śląskiej. Z kolei w Gliwicach przy ul. Łabędzkiej, działa pierwszy stacjonarny punkt Tesco „Zamów i Odbierz”. Możemy tam sami odebrać zamówione uprzednio zakupy bezpośrednio na parkingu sklepu – bez wychodzenia z samochodu! 

Dodaj nowy komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Back to Top