Nowy Park Inn by Radisson w Katowicach już otwarty

Park Inn by Radisson to marka hoteli zapewniająca wyjątkowy komfort, prawdziwie wyśmienite jedzenie i przyjazną atmosferę swoim gościom. W ostatnich dniach otworzyła nowy, 168-pokojowy obiektu w Katowicach. Polskie portfolio grupy zwiększa się tym samym do 15, już działających lub będących w trakcie realizacji hoteli, oferujących łącznie ponad 3 100 pokoi.

Park Inn by Radisson Katowice zlokalizowany jest w pobliżu najważniejszych obiektów miasta. Wygodny dojazd do hotelu zapewnia jego bliskie położenie względem głównych dróg województwa śląskiego, a atrakcyjność lokalizacji podnoszą znajdujące się w odległości spaceru 620-hektarowy Park Śląski oraz Międzynarodowe Centrum Kongresowe.

„Rozwój Park Inn by Radisson w Europie Środkowej, a w szczególności w Polsce, gdzie nasza świadomość marki i portfolio rosną z coraz większą siłą, bardzo nas cieszy. Polska, w perspektywie 5-letniego planu operacyjnego, jest dla grupy Carlson-Rezidor jednym z kluczowych rynków, dlatego tak ważne jest dla nas postępujące zwiększanie obecności naszych dwóch głównych marek: Radisson Blu i Park Inn by Radisson w tym regionie” powiedział Yilmaz Yildirimlar, Area Senior Vice President w regionie Europy Środkowej i Południowej, Carlson Rezidor Hotel Group.

Swoim gościom Park Inn by Radisson Katowice oddaje tym samym do dyspozycji 168 pokoi, czynną przez cały dzień restaurację i bar w lobby, nowoczesną siłownię oraz saunę. Hotel w swojej ofercie posiada również kompleksowe zaplecze konferencyjne, w tym salę balową o powierzchni ponad 370 m2.

Radek Skwarski, Dyrektor Generalny Park Inn by Radisson Katowice, powiedział: „Katowice to uznane miasto akademickie, z kilkoma uniwersytetami o międzynarodowej renomie. To również wyjątkowe miejsce dla młodych podróżników oraz ich rodzin i krewnych, którzy poszukują przystępnego cenowo hotelu, oferującego wysokiej jakości standard usług. Park Inn by Radisson to miejsce, które dzięki przemyślanemu użyciu kolorów, nowoczesnemu wzornictwu i przyjaznej, zorientowanej na potrzeby naszych gości obsłudze, pozwala w miłej atmosferze zregenerować siły i naładować się pozytywną energią.

Katowice, będące częścią metropolii śląskiej, to jedno z najbardziej zielonych, dynamicznych i najszybciej rozwijających się miast w Polsce. Stanowi drugie co do wielkości zaplecze spotkań i imprez w kraju, a także jest jednym z najważniejszych centrów nauki, przemysłu, handlu i transportu. Specjalna strefa ekonomiczna w połączeniu z renomą katowickiej Strefy Kultury, Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia i Parku Śląskiego sprawiają, że jest ono atrakcyjne zarówno dla biznesmenów, jak i turystów.

W 2018 roku, w Katowicach odbędzie się organizowany przez ONZ szczyt klimatyczny (COP24).

Park Inn by Radisson Katowice będzie zarządzany i obsługiwany przez The Rezidor Hotel Group.

Dodaj nowy komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Back to Top