RIDDLE ROOM - PIERWSZY ESCAPE ROOM W TYCHACH

Czym jest Riddle Room? Riddle Room w tłumaczeniu to po prostu pokój zagadek. Gra logiczna przeznaczona dla grup 2-4-osobowych, która polega na wydostaniu się z zamkniętego pokoju w ciągu 45 minut. Dla osiągnięcia sukcesu konieczna jest ścisła współpraca członków drużyny i umiejętność rozwiązywania niebanalnych łamigłówek. Przed grupą stoi wielkie wyzwanie - gracze muszą rozwiązać ciąg zagadek, bo tylko dzięki temu uda im wydostać się z pokoju. Rozrywka ta skierowana jest do osób, które lubią wyzwania i pracę w grupie oraz chcą spędzić czas na świetnej zabawie z dreszczykiem emocji.

Obecnie gracze mogą podjąć wyzwanie wydostania się z dwóch pomieszczeń

Poker Room

Kiedyś w tym pokoju odbywała się zacięta rywalizacja pomiędzy prawdziwymi hazardzistami. Hazard oraz chęć bogactwa wielu doprowadziła do śmierci. Jednak zanim zginęli, zdążyli ukryć swój majątek. Tylko najlepszym uda się odnaleźć majątek zamordowanego, jednak zanim się to stanie, trzeba rozwiązać szereg zagadek ściśle powiązanych z życiem hazardzisty. Zachowaj pokerową twarz i przekonaj się czy hazard jest dla Ciebie. To czy wyjdziesz z pustymi rękami zależy tylko od Ciebie.

Nawiedzony las

W tym lesie dzieją się różne dziwne rzeczy. Chodzą pogłoski, że ktoś w tym lesie mieszka i zabija tych, którzy znaleźli się na jego terenie. Podobno ten, kto wchodzi do tego lasu, już z niego nie wychodzi. Tylko nielicznym się to udaje. A czy Ty masz odwagę wejść tam i zmierzyć się ze swoim strachem? Pokonaj swoje lęki i spróbuj wydostać się z tego strasznego miejsca.

Cena to 79 zł za grupę. Natomiast do niedzieli 12.07 cena promocyjna wynosić będzie 59 zł za grupę.

Dodaj nowy komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Back to Top