Zbiórka karmy dla bezdomnych zwierząt

Schronisko dla bezdomnych zwierząt po raz kolejny bierze udział w akcji zbierania karmy na rzecz potrzebujących zwierząt. Ogólnopolska  akcja organizowana jest przez Fundację Psi Los.

 

Akcja ta potrwa do 31 stycznia 2015 roku. Jednak również po jej zakończeniu tyskie schronisko podobnie jak w zeszłym roku, zbierać będzie karmę dla schronisk z Tychów, Sosnowca, Rudy Śląskiej i Bytomia.

Miejskie Schronisko dla Zwierząt w Tychach rozpoczęło swoją działalność już 1 lipca 2001 roku, kiedy to przejeło opiekę nad zwierzętami znajdującymi się w Schronisku przy ul. Towarowej 40. Następnie we wrześniu tegoż roku przeniosło się do nowego obiektu przy ul. Przejazdowej 101 w Tychach na terenie Urbanowic. Z kolei w dniu 1 stycznia 2011 roku, Schronisko weszło w skład struktury organizacyjnej Tyskiego Zakładu Usług Komunalnych. Początkowo projektowano jego pojemność na potrzeby 120 psów i 40 kotów. Faktycznie rocznie przyjmowanych jest nawet 600 czworonogów. Przy czym stale przebywa ich w Schronisku ok. 140. Do opieki zatrudnionych jest 8 pracowników. To dzięki ich pracy, miłości dla zwierząt i wielkiemu oddaniu, oraz oczywiscie życzliwości wielu współpracujących ze Schroniskiem osób, zwierzaki maja szansę ponownie zaufać człowiekowi.

Zapraszamy wszystkich do przyłączenia się do naszej zbiórki  i przekazania dowolnej darowizny na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Z otrzymanych środków zostanie zakupiona karma, którą następnie przekażemy bezdomnym czworonogom przebywającym w schronisku w Tychach.

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Alior Bank S.A. 
Numer rachunku bankowego: 
14 2490 0005 0000 4500 5927 8863
Tytuł wpłaty: Schronisko w Tychach

Dodaj nowy komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Back to Top