Witajcie! Zapraszamy Was do kolejnego artykułu o tematyce zdrowotnej, w którym zgłębiamy tajemnice zdrowego stylu życia. Dzisiaj skupimy się na temacie wody w szklanych butelkach i wszystkich korzyściach, jakie płyną z jej spożywania.

Wiosna jest czasem roku, podczas którego damy noszą wygodne i lekkie oraz niezwykle piękne buty....
Kiedy?:
06/04/2018 - 12:00
W centrach handlowych w całej Polsce ruszyła bowiem akcja „Szybki PIT”. Także w Tychach, w Galerii...
Wnioskując z wyników otwarcia, Gemini Park Tychy może być jedną z najchętniej odwiedzanych galerii...
Wiosna jest czasem roku, podczas którego damy noszą wygodne i lekkie oraz niezwykle piękne buty....
Kiedy?:
06/04/2018 - 12:00
W centrach handlowych w całej Polsce ruszyła bowiem akcja „Szybki PIT”. Także w Tychach, w Galerii...
W Gemini Park Tychy przy ul. Towarowej 2c powstanie pierwszy w nszym mieście sklep zoologiczny...
Czym jest Riddle Room? Riddle Room w tłumaczeniu to po prostu pokój zagadek. Gra logiczna...
Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach zaprasza seniorów na bezpłatne zajęcia komputerowe pn. "...
Schronisko dla bezdomnych zwierząt po raz kolejny bierze udział w akcji zbierania karmy na rzecz...

Magazyn

28/01/2016 - 13:46

Cisowianka początkowo była znana jedynie na Lubelszczyźnie (od 1979 roku), natomiast z czasem zdobyła uznanie w całej Polsce i jest z nami aż do dzisiaj, co jest zasługą wyjątkowego, orzeźwiającego smaku oraz walorów zdrowotnych jakie za sobą niesie.

Wodę wydobywa się ze źródła Cisowianka, które znajduje się ponad 100 metrów pod ziemią. Powtarzając za lekarzami, nadmiar sodu w diecie może przyczynić się do podniesienia...

06/01/2015 - 15:00

Trzy tysiące złotych to pula nagród w konkursie fotografii prasowej Tychy Press Photo, wzorowanym na słynnym World Press Photo.

W konkursie mogą wziąć udział osoby fotografujące, mieszkające lub pracujące w 2014 roku w Tychach, które mogą zgłosić dowolne fotografie, mieszczące się w pojęciu fotografii prasowej. Osoby niezwiązane z Tychami (czyli mieszkające lub pracujące w dowolnym miejscu) też mogą brać udział, ale w tym przypadku zgłaszane do konkursu fotografie...

21/10/2014 - 13:40

Sieć Tesco poszerza zasięg swojego sklepu internetowego Ezakupy o ponad 800 tysięcy klientów z naszego regionu. Bowiem już od dziś zakupy z dostawą do domu zrobią także m.in. mieszkańcy Tychów, Bytomia, Mysłowic, Siemianowic, Jaworzna, Oświęcimia, Piekar oraz kilku innych mniejszych miast. W zasięgu usługi Tesco Ezakupy od tej pory jest już ponad 2 miliony mieszkańców Aglomeracji Górnośląskiej.

Zakupy w e-sklepie Tesco, ale z dostawą do domu, zadebiutowały w naszym regionie jesienią...

03/10/2014 - 13:26

Tysiące osób meldują się na służbę potrzebującym, setki jednoczą się na ogólnopolskich szkoleniach, Basia Kurdej-Szatan razem z Maćkiem Łagodzińskim pokonują siebie, a mistrzowie olimpijscy rozgrzewają mięśnie serca! To znak – SZLACHETNA PACZKA rozpoczęła rekrutację wolontariuszy.

10 000 SuperW

Aby znaleźć prawdziwą biedę nie wystarczy dobra wola. Niezbędni są wolontariusze, czyli SuperW, a tych ma być w Polsce ponad 10 000. Wolontariusz Paczki...

03/09/2014 - 14:00

Podczas konsultacji ze stroną społeczna programu naprawczego Kompanii Węglowej na lata 2014-2020 prezes Taras przedstawił możliwe warianty rozwoju sytuacji. Mirosław Taras nie ma wątpliwości, że w przypadku niewdrożenia programu naprawczego Kompania Węglowa upadnie.

Zarząd przedstawił plan który zakłada m.in. sprzedaż kopalń, ograniczenie kosztów oraz zmianę organizacji produkcji. Związki zawodowe działające w Kompanii zgłaszają zastrzeżenia.

Prezes Taras...

07/08/2014 - 17:44

Świat z napięciem obserwuje konflikt na wschodzie Ukrainy. Wraz z każdym zaostrzaniem się sytuacji nakładane są kolejne sankcję na Rosję. Mimo to liczba rosyjskich wojskowych gotowych do natychmiastowego wkroczenia na  Ukrainę rośnie. Nie wiem czy wojska rosyjskie wejdą na Ukrainę czy też nie. Sądzę za to , że nawet gdyby tak się stało, to nie doprowadziłoby to do wybuchu wojny europejskiej. Ale tylko tymczasowo.

Media zaklinając rzeczywistość mówią nie o walkach armii ukraińskiej z...

Back to Top