Już w poniedziałek 19 marca 2018 roku o 18:30 w Teatrze Małym w Tychach będzie miało miejsce kulturalne wydarzenie miesiąca - Scenariusz dla trzech aktorów z udziałem Andrzeja Grabowskiego, Jana Peszka i Mikołaja Grabowskiego.

Kiedy?:
19/03/2018 - 18:30
Już w poniedziałek 19 marca 2018 roku o 18:30 w Teatrze Małym w Tychach będzie miało miejsce...
Zarząd Województwa Śląskiego po kilku latach przygotowań sprzedał za cenę 8,3 mln zł Miastu Tychy...
Tychy szczycą się jednym z najlepszych kierowców rajdowych w Polsce! W ubiegły weekend Aleksander „...
Kiedy?:
19/03/2018 - 18:30
Już w poniedziałek 19 marca 2018 roku o 18:30 w Teatrze Małym w Tychach będzie miało miejsce...
Zarząd Województwa Śląskiego po kilku latach przygotowań sprzedał za cenę 8,3 mln zł Miastu Tychy...
Tychy szczycą się jednym z najlepszych kierowców rajdowych w Polsce! W ubiegły weekend Aleksander „...
Czym jest Riddle Room? Riddle Room w tłumaczeniu to po prostu pokój zagadek. Gra logiczna...
Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach zaprasza seniorów na bezpłatne zajęcia komputerowe pn. "...
Schronisko dla bezdomnych zwierząt po raz kolejny bierze udział w akcji zbierania karmy na rzecz...

Magazyn

06/01/2015 - 15:00

Trzy tysiące złotych to pula nagród w konkursie fotografii prasowej Tychy Press Photo, wzorowanym na słynnym World Press Photo.

W konkursie mogą wziąć udział osoby fotografujące, mieszkające lub pracujące w 2014 roku w Tychach, które mogą zgłosić dowolne fotografie, mieszczące się w pojęciu fotografii prasowej. Osoby niezwiązane z Tychami (czyli mieszkające lub pracujące w dowolnym miejscu) też mogą brać udział, ale w tym przypadku zgłaszane do konkursu fotografie...

21/10/2014 - 13:40

Sieć Tesco poszerza zasięg swojego sklepu internetowego Ezakupy o ponad 800 tysięcy klientów z naszego regionu. Bowiem już od dziś zakupy z dostawą do domu zrobią także m.in. mieszkańcy Tychów, Bytomia, Mysłowic, Siemianowic, Jaworzna, Oświęcimia, Piekar oraz kilku innych mniejszych miast. W zasięgu usługi Tesco Ezakupy od tej pory jest już ponad 2 miliony mieszkańców Aglomeracji Górnośląskiej.

Zakupy w e-sklepie Tesco, ale z dostawą do domu, zadebiutowały w naszym regionie jesienią...

03/10/2014 - 13:26

Tysiące osób meldują się na służbę potrzebującym, setki jednoczą się na ogólnopolskich szkoleniach, Basia Kurdej-Szatan razem z Maćkiem Łagodzińskim pokonują siebie, a mistrzowie olimpijscy rozgrzewają mięśnie serca! To znak – SZLACHETNA PACZKA rozpoczęła rekrutację wolontariuszy.

10 000 SuperW

Aby znaleźć prawdziwą biedę nie wystarczy dobra wola. Niezbędni są wolontariusze, czyli SuperW, a tych ma być w Polsce ponad 10 000. Wolontariusz Paczki...

03/09/2014 - 14:00

Podczas konsultacji ze stroną społeczna programu naprawczego Kompanii Węglowej na lata 2014-2020 prezes Taras przedstawił możliwe warianty rozwoju sytuacji. Mirosław Taras nie ma wątpliwości, że w przypadku niewdrożenia programu naprawczego Kompania Węglowa upadnie.

Zarząd przedstawił plan który zakłada m.in. sprzedaż kopalń, ograniczenie kosztów oraz zmianę organizacji produkcji. Związki zawodowe działające w Kompanii zgłaszają zastrzeżenia.

Prezes Taras...

07/08/2014 - 17:44

Świat z napięciem obserwuje konflikt na wschodzie Ukrainy. Wraz z każdym zaostrzaniem się sytuacji nakładane są kolejne sankcję na Rosję. Mimo to liczba rosyjskich wojskowych gotowych do natychmiastowego wkroczenia na  Ukrainę rośnie. Nie wiem czy wojska rosyjskie wejdą na Ukrainę czy też nie. Sądzę za to , że nawet gdyby tak się stało, to nie doprowadziłoby to do wybuchu wojny europejskiej. Ale tylko tymczasowo.

Media zaklinając rzeczywistość mówią nie o walkach armii ukraińskiej z...

Back to Top